Hakkımızda

Hakkımızda

Kaliteli yaşam alanları sunabilmek için 2007 Yılında İnşaat Mühendisi Cüneyt ÇAKIR tarafından kurulan Artı İnşaat,  yurt içinde inşaat ve mimari konularda hizmet vermektedir.

Deneyimli mühendis ve mimarlardan oluşan kadrosuyla yapı sektöründe birçok projeye imza atan Artı İnşaat, sektöründe her zaman kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Her projesinde dürüstlük, güvenilirlik ve sağlam yapılar inşa etme konularını kendisine ilke edinmiştir.

Artı İnşaat, 2007 yılından bu yana, birçok konut projesine imza atmıştır. Bu projelerin tamamını proje aşamasından başlatıp, uzman ekipleriyle satışını da üstlenerek sonuçlandırmıştır. Bunun yanı sıra birçok kurumsal firmanın tadilat ve güçlendirme işlerini de yapmıştır. İstanbul’un birçok lüks villa-kent sitesinde dekorasyon işlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak teslim etmiştir.

 

Gücünü deneyimli kadrosu ve üretim kalitesinden alan Artı İnşaat, son projesi olan Kilyos Suncity 1 ve Kilyos Suncity 2\'yi tüm sevdiklerinizle beraber, mutlu ve güvenli bir yaşam için tasarladı ve inşaatına da başladı.

 

Kilyos Suncity 1

Kilyos Suncity 1

Kilyos Suncity 2

Kilyos Suncity 2

Artı İnşaat

Hakkımızda Kaliteli yaşam alanları sunabilmek için 2007 Yılında İnşaat Mühendisi Cüneyt ÇAKIR tarafından kurulan Artı İnşaat,  yu..

İletişim Telefon 0 212 201 10 20 E-mail: info@artiinsaat.com.tr

İletişim

Tüm Hakları Saklıdır 2013 / Artiinsaat.com.tr

Tasarım : Prosmart Teknoloji