Kilyos Suncity 1

Kilyos Suncity 1

''Kilyos Suncity 1'' projesi toplamda 14ikiz villa bulunmaktadır, şu anda satışa sunulmuş olanlarından geriye 2 villa kalmıştır.

Kilyos Suncity 1, 3. Köprünün ilk çıkışına sadece 800m mesafesi ve yeni yapılacak olan 3. Havalimanına sadece 15 dakika mesafesiyle, butik bir sitede müstakil bahçeli yüzme havuzlu bir villada yaşama seçeneği sunuyor.
Doğayla iç içe ormana sırtını vermiş Kilyos plajlarına sadece yürüme mesafesindeki Kilyos Suncity hem tatil hem yaşam fırsatını aynı anda sunuyor. 260 m2ikiz villalardan oluşan projede ihtiyaçlarınızın tamamı karşılanıyor.
Deneyimli mimar ve mühendis kadrosuyla Artı İnşaat tarafından hayata geçirilen Kilyos Suncity, bir villadan beklenilen her türlü konfor ve keyfi almanızı sağlıyor. 4 dönüm içindeki 14 ikiz villanın bulunduğu son derece butik bir site olan Kilyos Suncity mülk sahiplerine şehir içinde bir tatil köyünde yaşama fırsatı verecektir.

Sitede bulunan tüm villaların iskanı alınmış, yaz kış olmak üzere şu anda 10 aile ikamet etmektedir.

Genel Özellikler;

Her ikiz villadan bir tanesi 260 m2 brüt olup 215 m2 nettir. 3 kat ve ayrıca yatılı yardımcı veya misafirleriniz için küçük bir daire olarak kullanabileceğiniz kullanışlı bir bodrum katı mevcuttur.

Toplamda 5 yatak odası olup ayrıca ebeveyn yatak odasında 1 giyinme odası, 1 mekanik ve ütü odası bulunmaktadır.

Çatı katı (ebeveyn yatak odası) tek bir yatak odası olarak dizayn edilmiş olup giyinme odası ve banyo mevcuttur. Çatı katının en düşük yeri 1,35 metre en yüksek yeri ise 3,80 metre olup çok ferahtır. Ebeveyn banyosunun tavanında Velux çatı penceresi bulunmaktadır.Ayrıca geniş bir balkon bulunmaktadır.

Hemen altındaki orta katta 3 yatak odası 1 banyo ve balkon bulunmaktadır.

Giriş katında açık Linea Dekor mutfak, misafir wc ve vestiyer bulunmakta olup salondan oldukça geniş verandaya çıkmak için volkswagen kapı mekanizması kullanılmaktadır. Villa havuza çok yakın olmakla birlikte ön tarafında küçük ve yan tarafında oldukça geniş bir bahçesi mevcuttur.

Bodrum katta ise geniş bir yatak odası, banyo wc, 1 mekanik ve ütü odası bulunmaktadır. Merdiven altında su deposu ve hidrofor vardır.

Kaliteden ödün verilmeden yapılmış olan projemizde Orksa Jeneratör, su deposu ve hidrofor, Rehau doğramalar, Braas Çatı sistemi, Yoğuşmalı kombi ve yerden ısıtma sitemleri mevcuttur


Tel: 0212 201 10 20 - Fax: 0212 201 11 20

www.kilyossuncity.com

Koru Sokak No:1 B-1 Blok Kilyos (Kumköy), Sarıyer,İstanbul

Dudullu-Esenşehir

Dudullu-Esenşehir

Eyüp-Pierre Lotti

Eyüp-Pierre Lotti

Artı İnşaat

Hakkımızda Kaliteli yaşam alanları sunabilmek için 2007 Yılında İnşaat Mühendisi Cüneyt ÇAKIR tarafından kurulan Artı İnşaat,  yu..

İletişim Telefon 0 212 201 10 20 E-mail: info@artiinsaat.com.tr

İletişim

Tüm Hakları Saklıdır 2013 / Artiinsaat.com.tr

Tasarım : Prosmart Teknoloji